Konjugation von transformirati

  • Präsens von „transformirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja transformiram transformiram transformiram
    ti transformiraš transformiraš transformiraš
    on/ona/ono transformira transformira transformira
    mi transformiramo transformiramo transformiramo
    vi transformirate transformirate transformirate
    oni/one/ona transformiraju transformiraju transformiraju
  • Perfekt von „transformirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja sam transformirao sam transformirala -
    ti si transformirao si transformirala -
    on/ona/ono je transformirao je transformirala je transformiralo
    mi smo transformirali smo transformirale -
    vi ste transformirali ste transformirale -
    oni/one/ona su transformirali su transformirale su transformirala