Konjugation von supstituirati

  • Präsens von „supstituirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja supstituiram supstituiram supstituiram
    ti supstituiraš supstituiraš supstituiraš
    on/ona/ono supstituira supstituira supstituira
    mi supstituiramo supstituiramo supstituiramo
    vi supstituirate supstituirate supstituirate
    oni/one/ona supstituiraju supstituiraju supstituiraju
  • Perfekt von „supstituirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja sam supstituirao sam supstituirala -
    ti si supstituirao si supstituirala -
    on/ona/ono je supstituirao je supstituirala je supstituiralo
    mi smo supstituirali smo supstituirale -
    vi ste supstituirali ste supstituirale -
    oni/one/ona su supstituirali su supstituirale su supstituirala