Konjugation von pretvoriti

  • Präsens von „pretvoriti“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja pretvorim pretvorim pretvorim
    ti pretvoriš pretvoriš pretvoriš
    on/ona/ono pretvori pretvori pretvori
    mi pretvorimo pretvorimo pretvorimo
    vi pretvorite pretvorite pretvorite
    oni/one/ona pretvore pretvore pretvore
  • Perfekt von „pretvoriti“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja sam pretvorio sam pretvorila -
    ti si pretvorio si pretvorila -
    on/ona/ono je pretvorio je pretvorila je pretvorilo
    mi smo pretvorili smo pretvorile -
    vi ste pretvorili ste pretvorile -
    oni/one/ona su pretvorili su pretvorile su pretvorila