Konjugation von otkapčati

  • Präsens von „otkapčati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja otkapčam otkapčam otkapčam
    ti otkapčaš otkapčaš otkapčaš
    on/ona/ono otkapča otkapča otkapča
    mi otkapčamo otkapčamo otkapčamo
    vi otkapčate otkapčate otkapčate
    oni/one/ona otkapčaju otkapčaju otkapčaju
  • Perfekt von „otkapčati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja sam otkapčao sam otkapčala -
    ti si otkapčao si otkapčala -
    on/ona/ono je otkapčao je otkapčala je otkapčalo
    mi smo otkapčali smo otkapčale -
    vi ste otkapčali ste otkapčale -
    oni/one/ona su otkapčali su otkapčale su otkapčala