Konjugation von iznivelirati

  • Präsens von „iznivelirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja izniveliram izniveliram izniveliram
    ti izniveliraš izniveliraš izniveliraš
    on/ona/ono iznivelira iznivelira iznivelira
    mi izniveliramo izniveliramo izniveliramo
    vi iznivelirate iznivelirate iznivelirate
    oni/one/ona izniveliraju izniveliraju izniveliraju
  • Perfekt von „iznivelirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja sam iznivelirao sam iznivelirala -
    ti si iznivelirao si iznivelirala -
    on/ona/ono je iznivelirao je iznivelirala je izniveliralo
    mi smo iznivelirali smo iznivelirale -
    vi ste iznivelirali ste iznivelirale -
    oni/one/ona su iznivelirali su iznivelirale su iznivelirala