Konjugation von isploviti

  • Präsens von „isploviti“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja isplovim isplovim isplovim
    ti isploviš isploviš isploviš
    on/ona/ono isplovi isplovi isplovi
    mi isplovimo isplovimo isplovimo
    vi isplovite isplovite isplovite
    oni/one/ona isplove isplove isplove
  • Perfekt von „isploviti“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja sam isplovio sam isplovila -
    ti si isplovio si isplovila -
    on/ona/ono je isplovio je isplovila je isplovilo
    mi smo isplovili smo isplovile -
    vi ste isplovili ste isplovile -
    oni/one/ona su isplovili su isplovile su isplovila