Konjugation von iskititi

  • Präsens von „iskititi“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja iskitim iskitim iskitim
    ti iskitiš iskitiš iskitiš
    on/ona/ono iskiti iskiti iskiti
    mi iskitimo iskitimo iskitimo
    vi iskitite iskitite iskitite
    oni/one/ona iskite iskite iskite
  • Perfekt von „iskititi“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja sam iskitio sam iskitila -
    ti si iskitio si iskitila -
    on/ona/ono je iskitio je iskitila je iskitilo
    mi smo iskitili smo iskitile -
    vi ste iskitili ste iskitile -
    oni/one/ona su iskitili su iskitile su iskitila