Konjugation von invertirati

  • Präsens von „invertirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja invertiram invertiram invertiram
    ti invertiraš invertiraš invertiraš
    on/ona/ono invertira invertira invertira
    mi invertiramo invertiramo invertiramo
    vi invertirate invertirate invertirate
    oni/one/ona invertiraju invertiraju invertiraju
  • Perfekt von „invertirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja sam invertirao sam invertirala -
    ti si invertirao si invertirala -
    on/ona/ono je invertirao je invertirala je invertiralo
    mi smo invertirali smo invertirale -
    vi ste invertirali ste invertirale -
    oni/one/ona su invertirali su invertirale su invertirala