Konjugation von improvizirati

  • Präsens von „improvizirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja improviziram improviziram improviziram
    ti improviziraš improviziraš improviziraš
    on/ona/ono improvizira improvizira improvizira
    mi improviziramo improviziramo improviziramo
    vi improvizirate improvizirate improvizirate
    oni/one/ona improviziraju improviziraju improviziraju
  • Perfekt von „improvizirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja sam improvizirao sam improvizirala -
    ti si improvizirao si improvizirala -
    on/ona/ono je improvizirao je improvizirala je improviziralo
    mi smo improvizirali smo improvizirale -
    vi ste improvizirali ste improvizirale -
    oni/one/ona su improvizirali su improvizirale su improvizirala